ФОТО: „Не одолеав“ – Ана Николиќ потроши огромна сум на пари за подарокот на ќерка ѝ

0
111


Српската пејачка Ана Николиќ за својата ќерка Тара која ја доби во бракот со раперот Раста подготвила вистинско изненадување и потрошила многу пари.

Пејачката купила два пара чевли од луксузен бренд, чии цени се движат до 20.000 динари. Таа за двата пара дала 35.000 динари, па се пофалила на Инстаграм.

„Не одолеав. Се заљубив“, напишала гордата мајка.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here