ФОТО: Не е повеќе русокоса – Весна Бејби направи драстична промена на изгледот

0
105


Македонската актерка Весна Бејби Петрушевска е препознатлива по својата руса коса, но сега одлучи да направи промена.

Весна ја бојадиса косата и фотографија од промената објави на Инстаграм.

„Косата е прекрасна форма за самоизразување“, напиша Бејби во опис на фотографијата.

Како ви се допаѓа?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here