ФОТО: Не е ни чудо што со неа ја преболе поранешната – српскиот пејач во врска со поранешна Плејбој зајачица

0
176


Српскиот пејач Жељко Шашиќ после разводот со Соња, со која ја има ќерката Софија, не се оженил повторно, но веќе неколку години ужива во љубовта со атрактивната манекенка и поранешна „Плејбој“ зајачица Катарина Лазиќ.

Катарина освен со моделинг се занимава и со шминкање.

Таа е многу популарна на друѓтвените мрежи и нејзините објави не оставаат имун ниеден маж, затоа што е многу згодна и убава.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here