ФОТО: Не е лесно да си манекенка- Катерина Ивановска со синот во теретана

0
123


 

Познатата македонска манекенка Катерина Ивановска ниту мајчините обврски не ја спречуваат манекенката да тренира, па кога нема кој да го чува синчето таа го носи со себе во теретана, или пак можеби сака да му биде пример за здрав и физички живот.

https://press24.mk/

 

Имено, водителката Миа Костова ја снимаше Кики како вежба, а додека вежба во рацете го држи синчето Вања кој и прави друштво на мама.

Миа во описот на видеото  вели: „И после било лесно да се биде манекенка“ вели водителката, а на ова мама Кики само се насмеа и го покажа јазик.

https://press24.mk/

 

Извор: Вистина.мк

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here