ФОТО: Непрепознатлив – Марк од „Брза кујна“ објави фотографија и покажа како изгледал пред 36 години

0
115


Готвачот Марк де Јонг, кој сите го запознавме преку емисијата „Брза кујна“ е активен на социјалните мрежи и често објавува фотографии од разни специјалитети кои ги подготвува со многу љубов. 

Се одлучи да покаже како изгледал пред 36 години и објави фотографија од младоста.

Погледнете:

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here