ФОТО: Непрепознатлива – Биба Додева објави фотографија од себеси во венчаница

0
127


Македонската пејачка Биба Додева на својот Инстаграм профил објави фотографија од себеси како невеста.

„Кога бев млада, многу помлада отколку што сум денес“, напиша пејачката во опис на фотографијата.

Инаку Биба позади себе има два брака, а од неодамна таа стана и млада баба – нејзината ќерка Емануела роди машко дете.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here