ФОТО: Нема да ја препознаете – Неда Украден направи голема трансформација за снимање на новогодишна емисија

0
131


Српската пејачка Неда Украден обожава трансформации, па на снимањето на Новогодишната програма на РТС се појавила во неочекувано издание. Таа одлучила да направи промена на изгледот па се појавила со црна перика и раскошно, виолетово здолниште. Погледнете и пресудете како ѝ прилега подобро:

Neda sa Vesnom Zmijanac

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here