ФОТО: Некогашната македонска манекенка со топлес фотографија

0
161


Откако пред нешто повеќе од една година се породи и на свет ја донесе преубавата и преслатка ќеркичка која доби необично име – Кара Розмари, некогашната македонска манекенка и топ модел Цеце Орешкова сега повторно провоцира со фотографии од извајаното тело.

Манекенката повторно блеска.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here