ФОТО: Неа тешко дека некој може да ја заборави- Вики славеше роденден, па ги истакна своите атрибути

0
126


Навивачите на „Црвена Ѕвезда“ не ја заборавија Вики Зонтаг!

Девојката на поранешниот кошаркар на црвено- белите Мајк Цибес, на необичен начин го прослави 23-от роенден.

Вики на Инстаграм сподели фотографии на нои ги истакна своите атрибутисо порака:

„Расположение за мојот роденден! 23 и се уште убива“ напиша таа.

Преубавата германка се занимава со манекенство, а често знае да ги почести фановите со вакви „жешки“ фотографии.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here