ФОТО: На 6. години била прогласена за најубаво девојче – денес има 19. години и никој не ја препознава

0
132


Светот пред 13 години ја запозна Тилан Блондо, 6-годишното девојче кое стана познато како најубавото девојче на светот. Таа денес е преубава девојка, а наскоро ќе наполни 19 години.

https://press24.mk/

Бројни фанови на преубавата Тилан не може да верува дека таа денес се тетовира, се фотографира полугола и има момче. На Инстаграм ја следат 3,3 милиони луѓе, а фотографиите се вистински рај за очи.

https://press24.mk/

Тилан во 2007 година ја прогласиле за најубава девојка на светот. Станала модел на само четири години, а на десет години позирала за насловната страна на Вог.

https://press24.mk/

Папараците неодамна ја фотографирале во широка маица, косата ја кренала во пунџа, а до израз дошло и нејзиното прекрасно лице, без грам шминка. Фотографирана била на прошетка со момчето.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here