ФОТО: На настап се појави во секси костим – Карлеуша се сврте и го покажа бујниот задник

0
97


Атрактивната Јелена Карлеуша на настап во Цирих се појави како вистинска секси амазонка, во костим кој повеќе открива отколку што покрива, со што предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.

Посебно возбудлив за публиката во Цирих беше крајот на настапот кога Карлеуша  го заврте грбот и го покажа бујниот задник во минијатурните гаќички.

Погледнете:

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here