ФОТО: Најплатената манекенка на светот го покажа лицето без шминка

0
100


Откако е во водите на модата, кендал Џенер е најплатена манекенка, а сега сестрата на Ким Кардашијан го покажа лицето без шминка.

 

Таа во едно интервју кажа дека е пребирлива и дека не прифаќа секакви понуди, а колешките и се налутија за тоа, велејќи дека таа не го цени трудот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here