ФОТО: Најдобрата другарка на Сораја на нејзиниот роденден се појави во провокативен фустан – градите ги прекри само со 2 ленти

0
130


Старлетата Ана Кораќ во повеќе од провокативно издание се појави на роденденската забава на својата пријателка Сораја Вучелиќ, која се одржа во Виена.

Имено, веќе е добро познато дека старлетите приватно се дружат, а Кораќ посака овој настан да го проследи во специјална тоалета.

Ана облекла бел фустан, кој се состоел од мини здолниште и две бели траки кои прекриле само дел од нејзините гради.

Погледнете:

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here