ФОТО: Наташа е Србинка со најголем задник и само една жена ѝ е конкуренција – вака изгледала пред операциите

0
192


Наташа Краун е 25-годишна девојка, поранешна манекенка, која е позната по својот огромен задник, а по потекло е од Србија. Нејзината главна цел е да биде жена со најголем задник на светот.

Прво се обидела да го зголеми со напорно вежбање во теретана, но кога видела дека од тоа не добива сакани резултати, одлучила да оди на неколку пластични операции каде во задникот ѝ вбризгласе сало од грбот, рацете и нозете.

Најнова желба ѝ е да ги „помести“ брадавиците. Како што вели, премногу ѝ се на средина, а би сакала да се малку пониско и да одат на страна.

Во моментов има обем околу колковите 182 сантиметри, што не е доволно да ја престигне девојката која има најголем задник на светот. Нејзиниот обем изнесува дури 213 сантиметри.

Вака Наташа изгледала пред операциите:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here