ФОТО: Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

0
164


Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври.

Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here