ФОТО: Наталија има тело кое е фантазија на секој маж – преку Инстаграм заработува 30.000 евра месечно

0
137


Бразилката Наталија Гарибото е една од најпопуларните блогерки во светот која заработува благодарение на своите бујни облини, а тој износ се движи и до 30.000 евра месечно.

Меѓутоа, покрај големите примања и луксузниот стил на живот кој во води, оваа 26-годишна девојка вели дека нејзината работа има и мрачна страна.

На прво место, Наталија тврди дека нејзините фотографии често носат погрешно внимание, дека луѓето погрешно ја проценуваат, односно дека неретко се соочува со одвратни пораки и мноштво навреди.

Вели дека е свесна дека популарноста и славата ја должат на тоа што слободно ги покажува своите облини, со акцент на задникот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here