ФОТО: Младата актерка позираше во провокативна облека покрај Игор Џамбазов

0
215


 Во МНТ од 2017 година се игра претставата „Говорна мана“ која се уште е на репертоар, а во неа улога имаат и Игор Џамбазов и младата талентирана актерка Ана Стојановска.

Сега, двајцата актери споделија фотографија на Инстаграм од зад сцената, облечени во костими од претставата.

„Зад завесите на „Говорна мана”… со колешката Анчи“, напиша Џамбазов во опис на фотографијата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here