ФОТО: Милица драстично ја промени фризурата – многу жени немаат храброст за ваков чекор

0
163


Милица Павловиќ не го менува често имоџот, но овој пат и изненади своите фанови.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија на која се гледа дека ја променила фризурата и ишишала шишки.

Веднаш следувале коментари на сметка на нејзиниот изглед.

https://press24.mk/

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Oct 12, 2019 at 6:59am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here