ФОТО: Мелани позираше во долна облека – актерката и на 62. години изгледа одлично

0
169


Актерката Мелани Грифит за која многумина сметаат дека лицето си го упропастила со пластични операции сепак нема проблем да се соблече и да покаже како изгледа во долна болека.

Таа позираше во својот гардеробер во црна долна облека, а фотографијата ја објави на Инстаграм каде веднаш доби пофалби за изгледот.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here