ФОТО: Меган и Хари објавија фотографија од венчавката која никој досега не ја видел – имаат голема причина за славење

0
125


Принцот Хари и војвотката од Сасекс, Меган Мркл, се еден од омилените кралски парови, а на годишнината од нивната веридба одлучиле во јавност да објават фотографија од венчавката која досега никој не ја видел.

Се чини дека поминало многу време од нинвата веридба, а причината за тоа што многу работи од тогаш наваму се случија во нивните животи.

Покрај фотографијата од свадбата, објавија и фотографија од веридбата, како и една од првите фотографии со синот Арчи.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here