ФОТО: Марија позираше без шминка со своите две сестри- не се знае која е најубава

0
121


Познатата српска водителка Марија Килибарда која го води шоуто „ТЛЗП“ има две сестри,  а сега објави и како изгледаат тие.

Имено водитечлката на Инстаграм сподели фотографија на која позира со своите две сестри, а интересно е тоа што ниту една од нив нема шминка, па веднаш следеа коментари, а во поисот напиша:

„Дружина на сестри“, а кометари се редеа.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here