ФОТО: Маријана Станојковска како принцеза од бајките – облече невестински фустан со длабоко деколте

0
42


Македонската лото девојка, Маријана Станојковска, беше дел од самот за венчавки оваа година, па за таа прилика облече и невестински фустан.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои позираше во фустанот, на кои доби само пофални зборови во коментари.

„Преркасна“, „Кралица“, се само некои од коментарите кои ѝ ги пишуваа фановите под фотографиите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here