ФОТО: Манекенката во секси издание – личеше како ништо да не носи под мантилот, сите гледаа во нејзините гради

0
44


Бела Хадид работела на модното снимање во сексапилна комбинација, па предизвикала многу внимание во јавноста.

Бела Хадид е една од најбараните манекенки во светот, а вниманието на обожавателите често го привлекува со своите провокативни фотографии кои што ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил.

Нејзините снимања исто така привлекуваат големо внимание, а на едно такво снимање неодамна била во Њујорк. Бела позирала и снимала за брендот „Michael Kors“, па облекла краток мантил во беж боја кој што ги истакнувал нејзините бујни гради.

Многу од минувачите ја гледале токму неа по улиците, а изгледало како ништо да не носи под мантилот со кој што искомбинирала само бели чорапи и оксфордки.

Модното снимање се спроведувало и на брод, но тоа не ѝ претставувало никаков проблем. 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here