ФОТО: Македонскиот пејач стана татко – откри како ќе се вика бебето

0
127


Македонскиот пејач Јоце Панов минатата година стапи во брак со својата избраничка Марина Нацевска, а сега објави уште една убава вест.

Тој стана татко за првпат, а својот син одлучи да го крсти Лука.

На својот Фејсбук профил тој сподели фотографија со која ги извести сите дека станал татко на момче.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here