ФОТО: Македонскиот пејач објави фотографија со девојката, а фановите му порачаа – „Поранешната ти беше подобра“

0
138


Македонскиот пејач Адам Лабунски, објави нова фотографија со својата девојка Џејлана Дачиќ, со која често на социјалните мрежи си искажуваат љубов и емоции.

На новата фотографија со Џејлана тој доби критики од своите фанови за неговиот љубовен избор.

https://press24.mk/

„Што ќе ти е муслиманка црни Адаме?“, „Ужас, Адаме, не е што е миуслиманка туку погледни ја, на некои фотографии целесно е покриени, а не некои е гола. Поранешната девојка ти беше подобра“, се само некои од коменарите.

Освен негативните се најдоа и меѓу позитивните кои ја подржаа љубовта на Адам и Џелјна и истакнаа дека изгледаат прекрасно, а им посакаа и нивната љубов да трае вечно.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on Nov 30, 2019 at 4:27am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here