ФОТО: Македонската пејачка ја покажа својата ќерка – малата Илина е гордост на мама и тато

0
176


Македонската пејачка Сара Костадиновска – Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Андоновски, пред една година се остварија во улогата на родители и ја добија малата Илина.

Пејачката, како горда мајка, покажа фотографии од Илина, на кои таа е одлично стилизирана.

Погледнете и сами проценете на кој повеќе личи:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here