ФОТО: Македонската пејачка со драстична промена – Сите гледаа во деколтето

0
126


Македонската пејачка Сара Мејс го одвлече вниманието со новата фотографија на Инстаграм на која е со длабоко деколте.

Имено, освен што ја промени бојата на косата, таа сподели и дека работи на нова песна и спот кои наскоро ќе ги видиме, а ги собра и сите погледи.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here