ФОТО: Македонската пејачка покажа како го украсила домот – под елката најубавиот подарок

0
215


Македонската фолк-пејачка Анастасија Петреска оваа година под елката го има најубавиот подарок, малата ќеркичка Андреа, која со сопругот Владимир ја добија во месец март.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија од малата Андреа и покажа како го украсила домот.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here