ФОТО: Македонската пејачка позираше без градник – ги покажа бујните атрибути

0
137


Поп-пејачката Антониа Гиговска на Инстаграм се пофали дека ужива во луксузен хотел во Банско и објави фотографија на која позира без градник.

Антониа во изминатиов период е актуелна во медиумите поради врска со пејачот Иван од „Либеро бенд“. Овој пат ги воодушеви сите со своите секси фотографии.

Погледнете:

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here