ФОТО: Македонската пејачка и нејзината сестра се копија една на друга

0
185


Македонската пејачка Лина Пејовска објави заедничка фотографија со сестра ѝ, на која позираат со исплазени јазици.

Она што многумина го забележаа е дека тие две неверојатно многу си личат.

Едната со шминка, а другата природна, сеедно, двете изгледаат прекрасно.

 

 

 

View this post on Instagram

sis

A post shared by PEJOVSKA LINA (@pejovskalina) on Oct 6, 2019 at 10:38am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here