ФОТО: Македонската водителка со „тело боли глава” и по породувањето

0
173


Некогашната водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“, манекенката Мартина Михајловска во април се реалзираше во една од најубавите улоги и стана мајка на мало женско бебенце, а сега покажа како изгледа неколку месеци по породувањето.

Михајловска изгледа одлично, а бикинито одлично и прилега на нејзиното тело.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here