ФОТО: Македонската водителка откри која ѝ е најголемата желба за Нова Година

0
130


Македонската водителка и финтес инструкторка Снеже Велков ако не е пред  ТВ екраните каде што ја снима емисијата „Вип на еден ден“, тогаш е во сала каде што редовно вежба.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија од сала, а во истата напиша:

„Мојата најголема желба за 2020: Да ми оздрави коленцето и пак да растурам во сала“ напиша финтес инстукторката.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here