ФОТО: Мажите воздивнуваат по нејзините бујни облини, а нејзиното момче ја изневерувало – сама ја дознала вистината

0
110


Инстаграм сензацијата Нејлен Ешли неодамна го „фатила“ момчето во прељуба, а начинот на кој го направила тоа е преку социјалните мрежи.

Имено, оваа дама со бујни облини која ја следат повеќе од 1,6 милиони луѓе, раскинала со партнерот после три години врска, кога дознала дека спие со проституки скоро секоја недела.

Атрактивната 30-годишна девојка го запознала некогашното момче преку заеднички пријатели во 2016 година, а денес тврди дека веднаш увидела дека е по малку незрел, но дека сепак не му одолеала. Додала и дека е претерано грижлива и лековерна, па и дека многу пати замижала пред црвените знаменца во врската.

Нејлен некое време молчела за раскинувањето, но неодамна раскажала се.

Таа кажала дека еден ден забележала дека тој го заборавил својот Apple часовник дома, на кој непрекинато стигале пораки. Одлучила да провери то се случило, а ја дочекало непријатно изненадување – фотографии од жени во долна облека, како и десетина пораки од неколку проституки.

Таа веднаш го напуштила и додала дека со месеци ја молел за втора шанса, а и дека ги контактирал нејзините пријатели и семејството за да ги убедува дека се променил.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here