ФОТО: Луѓето не веруваат колку години има – оваа фатална црнка со вајано тело може да ви биде баба

0
121


Украинката Светлана Гас станала актуелна во јавноста уште пред две години кога на натпревар за убавина во Америка освоила дури две награди.

Оваа 60-годишна дама тогаш била прогласена за Мис баба, а уапсеала да заземе прво место и покрај тоа што останатите натпреварувачки биле главно десет години помлади од неа.

Атрактивната црна навистина изгледа неверојатно добро за своите години, а таа веќе има возрасна ќерка и 12-годишен внук.

Таа се труди секогаш да изгледа средено и гламурозно, а тоа можеби се очекува со оглед на тоа дека е сопственичка на салон за убавина.

Таа тврди дека тајната на нејзиниот младешки изглед е во тоа што никогаш не престанува да се движи и што е многу активна, но изто така избегнува благо и пржена храна, преферира овошје и зеленчук.

Оваа секси баба е активна на Инстаграм каде ја следат повеќе од 7.000 луѓе, а каде неретко објавува свои провокативни фотографии.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here