ФОТО: Луна со длабоко деколте ги покажа силиконите

0
166


Младата пејачка и ќерка на Анабела Џогани, Луна по победата во реалното шоу „Задруга 2“ го оствари еден од своите најголеми сонови, а тоа е да стави силикони на себе.

Таа уште во минатото мечтаеше да има поголеми гради, а истото го направи ова лето откако целиот процес го пренесе пред малите екрани.

Луна овие денови буквално ги извади на мегдан новите силикони промовирајќи за прв пат во длабоко деколте до папокот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here