ФОТО: Лила разголена во кревет

0
180


Една од македонските најпопуларни водителки, Лила Филиповска, често знае да ги почести фановите со провокативни фотографии кои ги поставува на Инстаграм, па така и овојпат.

Имено овојпат таа  објави фотографија на која лежи под покривките во кревет а на неа нема ништо освен накит, па како тоа да беше малку, објави и кратко видео од нејзините преубави нозе подготвувајќи се за снимање за квизот „Се или нешто“.

 

 

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here