ФОТО: Лидија со шлиц до папок – се гледа и тоа што не треба

0
156


Сјајната линија и вонвременски добрио изглед на Лидија Вукичевиќ дошле до израз во ова нејзино издание, но шлицот на фустанот можел да биде поумерен. А, и позата можела да биде поинаква.

Вака е прекратко и се гледа и тоа што не треба.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Oct 17, 2019 at 7:58am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here