ФОТО: Лејди Гага „уловена“ во танга на тераса

0
111


Пејачката Лејди Гага моментално ужива во Мајами, каде во саботата вечерта настапи на Супербол, еден од најзначајните спортски настани во Америка.

Сепак, таа фановите не ги воодушеви само со феноменалниот настап, туку и со совршената форма на која би подзавидиле многумина.

Имено, папараците ја фотографирале Гага на терсата од еден хотел на Флорида и тоа по долна облека.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here