ФОТО: Лаура имала 270 килограми и не можела да дише – денес е згодна девојка по која воздивнува секоја маж

0
157


Лаура Перез првпат се појави на телевизија кога имаше 270 киломграми. Поради вишокот килограми во целост зависела од помошта на нејзиниот сопруг.

Со себе секогаш носела боца кислород за да може да дише, а потоа решила да се пријавил во емисијата „My 600-lb life”.

Во првата фаза изгубила дури 136 килограми, но не запрела тука.

Многумина ги изненадила веста дека нејзиниот брак почнал да се распаѓа. Нејзиниот сопруг ја напуштил, по што таа драматично ослабела и веќе не ѝ била неопходна неговата помош.

2

Лаура денес работи, изгледа одлучно, а судејќи по нејзините фотографии посреќна е од претходно.

3

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here