ФОТО: Кристијано Роналдо со интересна божиќна честитка- целото семејство во костими за капење

0
110


Денешниот Божиќ по грегоријанскиот календар прославуваат многу светски познати ѕвезди, но и домашни, па многумина од нив споделуваат семејни празнични фотографии, а еден од нив беше и Кристијано Роналдо.

Имено тој заедно со своето семејство реши да го просчллави Божиќ на плаша.

Облечени во костими за капење и  на плажа, а до нив стои и Дедо Мраз, па на сите им посакаа „Среќен Божиќ“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here