ФОТО: Кејт на црвениот тепих во заводливо издание – војвотката прошета во тесен, чипкан фустан

0
135


Војводата и војвотката од Кембриџ синоќа беа главни гости на престижниот Royal Variety префромансот во лондонскиот театар Паладијум, а тие ја оправдале оваа чест и се појавиле во гламурозни изданија.

Додека принцот се определил за класика – црно одело и бела кошула, Кејт се одлучила за промена.

Kejt Midlton

Убавата 37-годишна војвотка решила да оди со многу заводлив фустан, односно сексипилна креација.

Облекла долга тесна тоалета од брендот Alexander McQueen од црна проѕирна чипка, под која натирала месо боја постава. Како ви се допаѓа?

Kejt Midlton

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here