ФОТО: Кејт ги покажа голите гради во Мајами – го помести капутот и овозможни глетка од милион долари

0
128


Светски познатата манекенка Кејт Мос пред неколку дена на плажа во Мајами снимила кампања за „Диор“.

Позирала во бела, елегантна блуза со кратки ракави  во гламурозен црн капут, црно здолниште до колена без градник.

Најефективна сцена се случила кога Кејт со убавата беретка на главата, го поместила капутот и ги покажала градите.

Во модата ваквата глетка е „како добар ден“. 

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here