ФОТО: Кемиш ја чува својата внука како очи во глава – таа му е центар на светот

0
124


Српската пејачка Зорица Брунцлик и нејзиниот сопруг Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш после едно снимање, со автомобилот се вратија во семејниот дом.

Српските папараци го следеле парот па виделе дека утредента слободното време Кемиш одлучил да го помине со својата 8-месеќна внука Милица.

Познатиот хармоникаш покажал дека е дедо за пример. Својата миленичка ја носел во раце на прошетка, па ја однел во семејниот дом, каде Милица поминала време со него и Зорица.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here