ФОТО: Кајли Џенер се пофали со облините – облече провокативен фустан кој целосно ѝ го отсликува телото

0
102


Кајли Џенер е најмлада од кланот Кардашијан на која многу жени ѝ завидуваат на линијата, особено после породувањето.

Без оглед на пластичните операции кои ги има направено мора да се признае дека мами погледи и се облекува така што многу познати личности ја гледаат како инспирација, па често можеме да идиме како славните носат облека која таа претходно ја облекла.

Овој пат на Инстаграм воодушеви со фотографија на која позира во син фустан кој ја истакнува целосно нејзината фигура.

Погледнете:

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie  (@kyliejenner) on Jan 9, 2020 at 5:43pm PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here