ФОТО: Карлеуша на снимање во Гранд се појави без долна облека – потворно успеа да привлече внимание кон себе

0
180


Додека Огњен Врањеш славеше 30. роденден, на кој пееше Светлана Цеца Ражнатовиќ, Јелена Карлеуша се обидуваше да го сврти вниманието кон себе на свој начин.

Таа објави свои фотографии на кои се гледа дека не носи долна облека.

За снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во долг црн фустан со отворени делови точно на места кои покажуваат дека таа не носи долна облека.

Погледнете: 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here