ФОТО: Карлеуша и пркоси на зимата и студот- се појави во минијатурна маичка која едвај и ги покри гардите

0
102


И покрај тоа што е јануари и температурите се ниски, Карлеуша и пркоси на зимата, па на снимање на новата емисија за „Ѕвездите на Гранд“ се појави полугола, а минијатурната „маичка“ едвај и го додржа градите.

https://press24.mk/

Во бела комбинација со сребрени детали Карлеуша повторно ги избезуми фановите.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here