ФОТО: Камерите не се двоеја од нејзините гради – Ванда Икарди го заборави градникот дома

0
109


Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери овие денови е во центарот на вниманието откако истото го привлече со нејзиниот провокативен изглед.

Имено Ванда  Икарди во една италијанска емисија се појави во сексапилно издание од кое никој не остана рамнодушен.

Таа носела панталони и сако под кое била гола и не носела градник на себе.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here