ФОТО: Како ли диши во ова – Мараја Кери облече неколку броеви помал корсет, ја издеформира фигурата

0
145


Мараја Кери овој пат не покажа многу и ги истакна атрибутите во прв план. Направи нешто сосема спротивно и шокираше како никогаш досега.

Славната пејачка и голем скандал мајстор овие денови слави 25-годишнина од својот легендарен Божиќен хит „All I want for Christmas is you”, а кога ќе видите како изгледа во тесен сребрен фустан ќе го гледате само нејзиниот стомак и ништо друго.

Maraja se utegla i jedva diše

Мараја се појавила во Емпајер стејт билдинг во светкав фустан до под која ѝ бил припиен со телото, но шона што привлекувало внимание е тоа што го носела под фустанот.

На фотографиите јасно се гледа дека Мараја облекла неколку броеви помал корсет и целосно ја деформирала фигурата, па така струкот ѝ изгледал абнормално тенок, а на колковите јасно се гледал преминот кој го сечел месото.

Kako li diše u ovome?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here