ФОТО: Како да е гола – ќерката на Цеца во жешко издание, никогаш попровокативна

0
102


Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ се сокри од зимата, но тоа изгледа пресериозно го сфати, па овој пат како никогаш досега се разголе и тоа го сподели со фановите.

Таа отпатува во Тајланд, а на Инста стори објави фотографија во бикини, во кои додека позира од страна изгледа како да е гола.

Анастасија со овој изглед ги истакна бујниот задник и градите.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here