ФОТО: И Том Круз се навикна на хијалурон – денес изгледа како да го искасале оси

0
131


Холивудаскиот актер и миленик на жените за кој веќе со децении воздивнуваат, 57-годишниот Том Круз не се појавува често на настани, особено на оние модните, па неговото појавува на доделување на Британските модни награди во Лондон  предизвикало големо интересирање во јавноста.

Тој се појавил на доделувањето на наградите со британската актерка Мишел Докери, која публиката најдобро ја познава од серијата и филмот „Downton Abbey”.

Освен по актерските остварувања, Том носи титула и на најпознатиот припадник на контроверзната сајентолошка црква, која наводно му брани да ја гледа 13-годишната ќерка Сури, која ја добил со колешката Кејти Холмс.

Неговот лице изгледало целосно неприродно, па сите велат дека користи ботокс и затегнување на лицето за да постигне младешки изглед.

Na BAFTA nagradama pre tri godine je takođe preterao sa bockanjem

Sa njegovim licem nešto zaista nije u redu

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here